Relaxace
Léčivý dotek

Celotělová harmonizační neintimní masáž. Tuto masáž lze vnímat ve dvou rovinnách. V té první se jedná o absolutní vyklidnění a harmonizaci celého těla, kdy používám techniky jemné tlakové masáže, přikládání rukou a setrvání na místě. Tato technika vám pomůže uvědomit si své tělo,  jeho jednotlivé části a zvědomění případného stažení či blokád na vašem těle. Jedná se o velmi pomalou techniku, která vás může přivést do hluboké meditace, kde se setkáte se sebou samým. Druhou rovinu této masáže vnímám jako "předstupeň k Tantrické masáži. Jelikož se jedná o masáž neintimní, můžou zde odpadnout případné obavy nebo stres ze studu z nahoty, intimity. Masáž je vhodná pro každého, kdo vyhledává hluboký relax, avšak ráda bych na ni pozvalala ženy, které si nejsou jisté, zda by chtěly na poprvé vyzkoušet tantrickou masáž, ale přesto je láká téma vnitřního prožitku,  hluboké propojení se sebou a prožívání nových zkušeností.

Intuitivně relaxační masáž

Neintimní relaxační masáž, která je vedena přímo na míru dle vašich potřeb. Dle dohody s masírovaným používám a kombinuji techniky relaxační masáže, baňkování, reflexní a thaiské masáže. Vše je na vzájemné domluvě s klientem.

Relaxační masáž je příjemnou nebolestivou technikou, která má výrazný vliv na psychiku člověka, dokáže zbavit napětí, nahromaděného stresu a mimo jiné:

-slouží k relaxaci a regeneraci svalstva

-zvyšuje prokrvení kůže a odstranění odumřelých částí

-podporuje lymfatický systém, napomáhá odplavovat toxiny

-zvyšuje hybnost kloubů

-zmírňuje bolest pohybového aparátu