Tantrické rituály

Tantrický rituál

Rituální masáž

Po příchodu do masérny vás uvítám. Posadíme se. Vypijeme připravený čaj a pohovoříme o masáži, o tom jak bude probíhat a také o tom, co byste rádi zažili, jaký je váš záměr pro masáž. Povím vám něco o sobě. Tento úvodní rozhovor slouží k vyjasnění představ, prvotnímu navození atmosféry a zklidnění z rušného dne. Následně vás pošlu do sprchy, kde začínáte svůj očistný proces. Necháte vodu, aby z vás smyla nánosy města, ruchu a stresu. Po sprše si dáte šátek kolem pasu a přicházíte za mnou.

První část rituálu probíhá vestoje, kdy se na sebe vzájemně naladíme a společně dýcháme. Dech je prvním klíčem k probuzení energie, čím více budete dýchat, tím váš prožitek bude intenzivnější. Budu dýchat s vámi a podporovat vás.

Druhá část rituálu probíhá vsedě. Pohodlně se usadíte na podložku. Mohu použít vykuřovadlo - bílou šalvěj pro očištění prostoru, jejímž dýmem krátce a lehce rozvoním místnost. Je to příjemná bylinná vůně, která desinfikuje a vyčistí prostor. Mohu použít šamanský buben, jehož dunivým zvukem rozvibruji vaše tělo, vaše mysl po tomto krátkém bubnování může být vnímavější, připravena na následnou masáž.

Ve třetí části se položíte na břicho, přikryju vás šátkem, opět společně dýcháme. Provádím pevnou tlakovou masáž, poté z vás šátek sundávám. Horké žínky slouží k prokrvení a stimulaci pokožky, následné jemné použití důtek zintenzivní další dotek (důtky není nutné použít).

V další části probíhá olejová masáž celého těla. Zde pracuji především se svou intuicí a zaměřuji se na takové doteky, ktré cítím, že jsou pro daného klienta vhodné. Využívám techniky z reflexní terapie, hawaiské, klasické i thaiské masáže.

Závěrečné fázi intimní masáže věnuji minimálně třicet minut. I zde využívám techniky reflexní terapie, neboť právě na pohlavních orgánech najdeme celou škálu nervových zakončení. Jemné doteky střídající se s dynamickými pevnými úchopy budou zintenzivňovat i oddalovat vaše vzrušení. Vaše energie bude kumulovat. S mou pomocí a vaší spoluprací můžeme za pomoci dechu, pohybu a zvuku rozvolnit energii do celého těla, vaše energie zůstane uchována ve vás. Pokud se během masáže vytvoří ve vašem těle tolik energie, že se na závěr masáže uvolní a dojde k ejakulaci, není to chyba. Důležité je respektovat svůj záměr. Proto je dobré říci si na začátku, co od masáže očekáváte. Pokud nemáte jasný záměr, nechte masáž plynout a užijte si ji, tak jak přichází. Doporučená délka tantrického rituálu jsou dvě až tři hodiny. Pokud pro vás není možné vyhradit si tolik času, doporučuji vybrat některou z Intimních masáží

Součástí tantrického rituálu pro muže je masáž prostaty. Jedná se o vnitřní stimulaci předstojné žlázy, drážděním prostaty může dojít k orgasmu, v některých případech i k ejakulaci.


Kašmírská Masáž

Alternativní provedení Tantrické masáže, při které má masírovaný možnost vyzkoušet čtyři různé pozice, díky kterým je prožitek ještě intenzivnější, než při klasické Tantrické masáži. Můžete zažít pozici na boku, což je netypická, avšak o to důvěrnější poloha, která umí navodit velmi intimní atmosféru a pocit blízkosti. Pozice na břiše, ve které jste v těsném propojení s masérkou vytvoří pocit bezpečí a méně známý, nicméně intenzivní prožitek. Závěrečnou pozici na zádech, kterou můžete znát z klasické Tantrické masáže, si o to více vychutnáte díky předchozím pozicím. Po celou dobu masáže pracujeme s dechem, pohybem i hlasem, základními klíči k rozvedení energie. Tato masáž propojuje srdce a pohlaví tedy oblast 1. a 4. čakry