Intuitivní Relaxační masáž

Vážení klienti, v současné době nepřijímám pravidelné klienty pro tuto masáž, proto je možné zvolit Relaxační masáž pouze jako jednorázovou relaxaci nebo formou dárkového poukazu

Relaxační masáž je příjemnou nebolestivou technikou, která má výrazný vliv na psychiku člověka a dokáže zbavit napětí a nahromaděného stresu. Pravidelná relaxace je pro tělo a mysl velmi důležitá a relaxační masáž je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak se dokázat zbavit napětí a stresu.


Masáže jsou v dnešním uspěchaném světě stále populárnější a častěji jsou využívány pro relaxaci a zlepšení fyzického i psychického zdraví. Jednou z možností, kterou by stálo za to vyzkoušet, je intuitivní relaxační masáž.

Tento typ masáže je veden přímo na míru dle vašich potřeb a přání. Dle dohody s masírovaným používám a kombinuji techniky relaxační masáže, baňkování, reflexní a thajské masáže. Vše je na vzájemné domluvě s klientem, aby dosáhl maximálního uvolnění a pohody.


Výhody relaxační masáže jsou mnohostranné a zahrnují nejenom uvolnění a relaxaci svalů, ale také zlepšení prokrvení kůže, odstranění odumřelých částí a podporu lymfatického systému. Masáž také zvyšuje hybnost kloubů a pomáhá zmírňovat bolesti pohybového aparátu.


Baňkování je další technikou, která se v relaxační masáži používá. Jedná se o metodu, která má původ v tradiční čínské medicíně a spočívá v použití speciálních baňek, které se aplikují na kůži a pomocí podtlaku vytváří masážní efekt. Tato technika je velmi účinná při odstraňování blokád v těle, zlepšování krevního oběhu a regeneraci svalstva.

Reflexní masáž je metoda, při které se na noze stimulují jednotlivé body, které jsou propojené s orgány a částmi těla. Tuto masáž lze využít například při bolestech hlavy, žaludku, páteře, při problémech se srdcem či trávením.

Prvky z Thajské masáže jsou další technikou, které lze v rámci relaxační masáže použít. Tato masáž kombinuje prvky akupresury, jógy a reflexologie a je účinná při uvolňování svalového napětí a bolesti, zlepšení flexibility a pružnosti těla a také zvyšuje celkovou energii.