Léčivý dotek 

celotělová harmonizační neintimní masáž


Tato masáž je nejenom příjemnou a uvolňující záležitostí, ale také může být velmi prospěšná pro náš organismus a naše zdraví. Masáže jsou využívány již tisíce let jako prostředek pro zlepšení celkového zdraví a psychického stavu. Jednou z nejúčinnějších masáží, kterou byste měli vyzkoušet, je celotělová harmonizační neintimní masáž.

Tato masáž v sobě kombinuje techniky jemné tlakové masáže, přikládání rukou a setrvání na místě. První rovina této masáže se zaměřuje na úplné uvolnění a harmonizaci celého těla. Tato technika vám pomůže uvědomit si své tělo, jeho jednotlivé části a zvědomění případného stažení či blokád na vašem těle. Tato pomalá technika vás může přivést do hluboké meditace, kde se setkáte se sebou samým a uvolníte se od všech stresů a starostí.

Druhá rovina této masáže pak může být vnímána jako předstupeň k Tantrické masáži. Jedná se o neintimní masáž, která vám umožní prožít hluboký relax a propojení se sebou samým, aniž byste museli řešit obavy ze studu z nahoty či intimity. Masáž je vhodná pro každého, kdo vyhledává hluboký relax, avšak především pro ženy, které si nejsou jisté, zda by chtěly na poprvé vyzkoušet tantrickou masáž, ale přesto je láká téma vnitřního prožitku, hluboké propojení se sebou a prožívání nových zkušeností.

Masáž je vhodná pro každého bez ohledu na věk, pohlaví nebo fyzickou kondici. Může pomoci s řadou zdravotních problémů jako jsou bolesti hlavy, migrény, bolesti zad, křeče a ztuhlost svalů, snížit hladinu stresu a napětí, zlepšit krevní oběh a podpořit celkovou pohodu.

Celotělová harmonizační neintimní masáž je prožitkem, který byste si neměli nechat ujít. Přináší nejenom fyzické uvolnění, ale také pomáhá se sebepoznáním.