REFERENCE


Tantrickou masáž u slečny Lucie jsem dostala jako dárek od svého manžela. Věděla jsem, že mi tím chtěl udělat radost, dát mi dárek ve formě zajímavého prožitku. Byl si jistý, že se neurazím, že to "unesu". Přesto má prvotní reakce nebyla úplně wow. Tomu všemu odpovídalo mé naladění při příjezdu.

Musím přiznat, že mě moc nenadchla budova, ke které jsme přijeli. Čekala jsem intimní prostředí, domeček(?), ne polyfunkční budovu plnou kanceláří. Ex post vlastně nevím, jestli to bylo dobře nebo ne. Masáž byla natolik intimní, že mě ve finále budova skryla. Byla jsem anonymním návštěvníkem. Takže se nenechte odradit při vstupu.

Samotná místnost byla voňavá, tak akorát teploučká, s příjemnou hudbou a osvětlením. Se slečnou Lucií jsme si na chvilku sedly k čaji a příjemně si povykládaly. Ona o sobě, o masáži, já o tom, že se mi k ní vlastně vůbec nechtělo, že s tantrickou masáží nějakou zkušenost mám a že si nejsem jistá, co vůbec očekávám. Ujasnily jsme si, co ano a co ne. Odsouhlasily jsme si intenzitu masáže, výběr hudby a vybrala jsem si příjemnou vůni oleje. V místnosti je sprcha, takže jsem se šla osprchovat a okolo těla si uvázala šátek.

Celý rituál začal tím, že jsme se postavily naproti sobě a chvilku využily k naladění se na sebe. Nemám moc ráda spirituálno, neumím pracovat s dechem, takže jsem to vzala jako něco, co k tomu patří a poddala jsem se masérce. Po chvilce jsem si lehla na břicho a celý zázrak začal. Nejprve prostě masáž. Příjemná, každý kousek těla si užil své. Voňavá, teplá, intenzivní podle mých přání. Ruce slečny Lucie byly teploučké, chvilkama se hebkost mísila se vzrušujícím lehounkým škrábáním. Poté otočení se na břicho a masáž pokračovala. Rozhodla jsem se, že si ji opravdu užiju, bez zábran, bez hlavy plné přemýšlení. Několikrát jsem se sama přistihla, že jsem všechno z hlavy vypustila a věnuji se jen pocitům z doteků. Nakonec došlo i k masáži intimních míst. Vzrušení, uvolnění všech emocí, bez studu. Poté zklidnění, sprcha a čaj.

Bylo to šílené, ale v té krásné formě. Nevěřící Tomáš ve mně dostal na frak :-) Po předchozích zkušenostech smekám klobouk a říkám, že TAHLE SLEČNA VÍ, CO DĚLÁ. Jsem ráda, že jsem se o dojmy mohla podělit alespoň s manželem, protože ve svém okolí nemám nikoho, s kým o takto intImních záležitostech můžu mluvit.

Takže Lucie, mockrát děkuji a ať se vám daří. A všem, kteří váháte, ze srdce doporučuji. Nebude se vám dít nic, co byste nechtěli, pravidla si určujete sami.

PetraDobrý den Lucie

chtěl bych Vám poděkovat za nádherné zážitky, které jsem mohl s Vámi sdílet při Tantrické masáži. Oceňuji zejména úctu, něhu, lásku k tělu masírovaného, umění vcítit se do potřeb a momentální nálady .....měl jsem možnost Vás navštívit opakovaně a mohu jen doporučit. Byly to neskutečně krásné chvíle. Tantrických "masérek" je dnes poměrně hodně. Komu jde pouze o erotickou masáž jistě si vybere z řady nalíčených svádivých slečen na lákavých fotografiích -naučili se pohladit, nakoupily peříčka, ale z tantrického umění umějí pramálo.

Zážitek s Vámi, to rozproudění energií já osobně cítím třeba i 2 týdny po masáži - jde o něco výjimečného a pro mne například prožití několikanásobného vnitřního orgasmu kdy se ve Vás všechno chvěje, tělo se klepe jak v zimnici, je něco nevysvětlitelného, úžasného - je pravda asi se to nepovede hned na poprvé a každému, ale já Vám za tyto zážitky děkuji a těším se na setkání příště .

Váš Standa

Masáž u Lucky je symfonií hluboké empatie a pohlazení. Lucka se dokáže neuvěřitelně vcítit do potřeb a rozpoložení klienta a sáhnout přesně na ta místa, kde si paměť našeho těla uložila nevyřešené traumata a bolístky. Jemnými a vědomými doteky pomáhá vše dostat na povrch pro naše uvedomění. Následně léčí svou něhou a láskyplnou podporou. Mysl zapomíná, ale tělo ne. Moc doporučuji pro každého, kdo přichází se záměrem léčit něco konkrétního, třeba celkově napětí, neuvolněnost, neschopnost vypnout, chronické napětí v některé části těla, nebo naopak si chce jen tak užít chvilky velice příjemné zážitkové masáže.


R.

Luci,

vzpomínám na naše první setkání, kdy jsi hrála na krásný šamanský buben, tvé bubnování je užasné má rytmus, energetickou sílu, rozpouští napětí , přináší uvolnění a vnitřní klid. Tak jak hraješ, také masíruješ. Uvolnění, úleva od bolesti, vyrovnanost to je to co jsem prožila při masáži. Těším se na setkání. Děkuji

Jana

Jsem masérem již několik let a za tuto dobu mě masírovalo mnoho kolegů a kolegyň. Takže mě málo co překvapí, ale u Lucie jsem byl velice mile překvapen . Byl jsem u ní na vícero technik, ale ze všeho nejlepší je nechat ji volné pole působnosti a ona už Vám naservíruje přesně to co potřebujete. Její velice intuitivní , příjemný dotyk završený osobním avšak profesionálním přístupem je nejen úlevou pro tělo ale i pro duši. Mohu vřele doporučit, protože zde zažijete dosud nevídané zklidnení , odpočinek a harmonizaci celého těla. Kdo nezažil, nepochopí. Každý kdo má možnost by  měl masáž hned vyzkoušet . Přivítá Vás příjemně otevřená duše, s úsměvem na tváři, která svou práci zná a každému dá co v daný okamžik potřebuje. To je Lucie!


AdamTantra masáž

Když jsem mířil za Lůcou, která mě pozvala na tantrickou masáž, tak jsem netušil co mě čeká. Měl jsem strach, strach z neznáma, ale tušil jsem, že to bude prima zážitek. Neočekával jsem nic konkrétního, jen jsem v koutku duše věřil, že mi to pomůže, aniž bych v tu chvíli tušil jak.

S Lůcou jsme se několik let neviděli. Vzala mě do příjemného prostředí salonu, kde jsem se cítil jako doma. Popili jsme čajík a Lůca mi popsala průběh masáže. To už jsem byl celkem nervózní, prostě se blížil TEN okamžik, kdy propukne něco, do čeho jdu a o čem mám jen malý tušení.

Příprava - Lůca mě vybídne, abych se šel do koupelny svléknout a okolo pasu si zavázal šátek. Následně vcházím do červené místnosti, kde uprostřed leží červená matrace s polštářky, okolo hoří svíčky a výzdoba působí velmi příjemně. Hraje krásná uvolňující hudba a začíná první část uvolnění.

Stojíme proti sobě, hluboce se díváme do očí. Po krátké chvíli očního kontaktu ze mě Lůca začne doslova sundávat napětí, hladí mě po rukou a po těle, od shora dolu až po nohy. Obejde mě ze zadu a opře si moje tělo o svoje. Je to úžasný, uvolňující pocit, kdy veškeré napětí odchází. Následuje propojení, důvěra a odevzdání se. Hlavou mi sice občas lítají myšlenky, ale čím dál víc se věnuju vlastním pocitům.

V další části ulehám na matraci břichem dolů a následuje nádherná a příjemná masáž celého těla. Hraje hudba, užívám si každý dotek a pohyby energií v celém těle. Zaměřuji se na dech, celé to probíhá ve vlnách, chvíli intenzivní, chvíli hodně uvolňující a relaxační.

V poslední fází, probíhá masáž na zádech, doteky jsou intenzivní, hodně prohlubuji dech, začíná mě brnět celé tělo a končetiny, ruce se mi křivý do křeče, ale pocit je to úžasný. Energie stoupá neuvěřitelnou rychlostí a přelévá se přesně tak, jak Lůca masíruje, určuje směr a průběh.

Najednou se stane něco úžasného, veškerá energie z celého těla se nahrne do konečků prstů na rukách. Na každém prstu se zažehne bod o síle slunce. Z prstů mi najednou vyšlehnou paprsky, které míří do vesmíru. Celé to prožívám a vidím, paprsky míří na planety ve vesmíru, můžu se na ně napojit dle libosti, vystřídám jich desítky. Pociťuji krásný pocit souznění, obklopující vesmír, všechno co je okolo nás, co je v nás, je propojené. Je to nádherné uvědomění a prožití celé existence. 

Obrazy se mění, vidím oči, obličej, postavu, vidím vlastní srdce a v něm dívku, ženu, ke které chovám ty nejhlubší city. Tančí v mém srdci, usmívám se a tečou mi slzy radostí po tváři. Ta slza je tak krásně hřejivá, cítím každý milimetr, jak pomalu stéká dolů. 

Hraje krásná hudba, zaměřuji se na ni, stále dýchám jako o život. Zjeví se mi tvář, mladičká a nádherná tvář. Je to holčička, s krásnýma velikýma očima, je krásná, má dlouhé vlnité vlasy, směje se na mě. Je to moje holčička, vlastní dcera. Míhá se mi její tvář v průběhu několika let. Pociťuji skutečně obrovský pocit štěstí a radosti, pláču z tak krásného setkání.

Na konec vidím sebe, vidím dítě uvnitř mě. To dítě se choulí, je to malý chlapeček, jsem to já. Je mu zima, má strach a je mu smutno. Nikdo se o něj nestará, naopak je zanedbaný. Uvědomuju si, jak kašlu sám na sebe, dávám svému tělu pěkně zabrat. Brečím, je to rána, hluboké uvědomění chybějící sebelásky. Objímám chlapečka, ten začíná být šťastný, začíná se smát a tančit, směje se. Všechno bude v pořádku, jen když budu milovat sám sebe.
Masáž končí, ležím, mám zavřené oči a pomalu začínají přicházet myšlenky, nejdřív pomalu, sem tam nějaká přilétne a zase odejde pryč. Slyším pohyb Lůci okolo mě. Dávám si dlaně na obličej, otevírám oči do tmy. Sundávám dlaně, vidím Lůcu a hned ji musím obejmout. Skoro nemůžu mluvit. Jen děkuju a přehrávám si celý zážitek stále a stále dokola, chvíli se usmívám, chvíli brečím v objetí. 

Jak píšu tyto řádky a přehrávám si celý zážitek stále dokola a dokola, chce se mi opět brečet radostí. Děkuji za nádherný prožitek, poznání sebe sama, propojení vesmíru.  Děkuji Ti Lůco.

Tomáš