REFERENCE


Dobrý den,

rád bych vám napsal pár řádků ke své návštěvě ve vašem masérském studiu. Vzhledem k tomu, že to byla moje první zkušenost s tímhle druhem masáže, něco málo jsem si o ní přečetl a i když jsem věděl, jak bude probíhat, výsledek předčil mé očekávání. Už při příchodu k vám jsem věděl, že jsem se rozhodl správně. Příjemné prostředí, prvotní uvítání spojené s krátkým rozhovorem, kdy jste mi popsala, jak bude samotná masáž probíhat, mě natolik uklidnily, že samotná masáž byla pomyslnou třešničkou na dortu. Po celou tu dobu jsem se snažil podle vašich rad hodit všechny starosti za hlavu, vnímat vaše ruce, uklidňující hudbu a užívat si příjemných pocitů, které jsem do té doby nepoznal. Ještě po zbytek dne jsem se nemohl pořádně soustředit, v myšlenkách se pořád vracel o několik hodin zpátky a cítil to příjemné mravenčení. Touto cestou bych vám rád ještě jednou poděkoval za nevšední zážitek a těším se na další návštěvu u vás.


S pozdravem

Tom


Dobrý den Lucko,

minulý čtvrtek v 17 hod jsem u Vás byl na Smyslné relaxační masáži. Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za naprosto úžasnou masáž. V porovnání s mými dosavadními zkušenostmi s tímto druhem masáží, jak jsem Vám popisoval osobně, byla Vaše masáž naprosto úžasná a dokonalá. Vlastně slovo porovnání užít nelze, protože by to byla urážka Vaší skvělé práce. Během intimní části masáže, kdy jste mě udržovala přesně na té nejtenčí hranici, jsem si přál, aby tento okamžik nikdy neskončil. Přání se mi sice nesplnilo, ale ten závěr byl také nádherný. Popravdě jsem se při tom trošku zastyděl, protože jsem se rozklepal, jak malý kluk, a zastavit to opravdu nešlo. Nevím, zda se jednalo o něco jako celotělový orgasmus, ale já to rozhodně cítil všude, uvnitř sebe, na kůži, v hlavě, v konečcích prstů na nohou i rukou... Zbytek dne jsem se cítil naprosto skvěle (plánované kolo jsem samozřejmě odložil :) ) a den, dva potom jsem měl při vzpomínce na masáž krásný hřejivý pocit. Určitě bych chtěl něco podobného zažít znovu a být v tom krásném stavu mnohem déle, je-li to možné.

Ještě jednou Vám děkuji za vyjímečný zážitek a moc se těším na naše další setkání.

MarekDobrý den slečno Lucko,

při odchodu z  tantrické masáže od Vás, jsme Vám slíbila, že mám dám zpětnou vazbu na zážitky z masáže. Prvně jsem si cca týden užívala zážitky z masáže. Pak jsem se snažila identifikovat, co jsem to vlastně tak silného zažila, protože orgasmus to nebyl. Bylo to něco opravdu silného a při hledání na internetu se můj zážitek nejvíce podobal při popisu "holotrpní dýchání". Fascinovalo mne, jak silná křeč ovládla celé mé tělo, pak náhlá zima a přišlo teplo. Tělo až brnělo v kombinaci křečí.

Byl to pro mne opravdu hluboký zážitek a manžel byl nadšený, že se mu jeho "plán" povedl :-), že vše klaplo dle jeho představ a koneckonců i mých. Děkuji za zajímavý zážitek!!

Mějte se krásně a věřím, že jsme se neviděly naposledy či k Vám pošlu mého muže :-)

KateřinaI'd been to several massage therapists before I went to Lucie, and I can honestly say that I enjoyed all the massages I had. But sometimes I felt they were a bit mechanical. After a couple of visits I knew what was coming next. I felt a bit like a piece of meat being treated. There was very little communication. With Lucie it's very different. Before our first massage we sat down and discussed what I expected. This also helps to establish a connection with the therapist, which I find essential, given you're placing your body in the hands of a stranger for the next hour or so. Lucie asks for feedback and is very responsive. But she also uses her intuition and has a kind of sixth sense of knowing what you want and need. You have the sense of really being looked after and pampered. Each massage is a unique and wonderful experience.

RolandDobrý den Lucie,

byl jsem u Vás v pátek v 9 na masáži.

Říkala jste, že budete ráda za zpětnou vazbu. Moc mi to nejde, stejně jako ty emoce, chvíli jsem se rozmýšlel, ale přesto ji zkusím.

Za prvé, masáž byla úžasná. A Vy také.

Za druhé, dostal jsem "šlupku", jakou jsem nečekal. Uvolnilo mi to stres a emoce tak, že ještě teď se mi z toho, doslova, motá hlava.

3 dny jsem byl úplně jak v cizím těle (i hlavě) a bylo mi fyzicky špatně.

Teprve teď to vstřebávám, uvědomuji si mnoho pocitů a dělám si v nich pořádek.

I přes ty obtíže (dobře za ně a já snáším obtíže všeho druhu mimořádně dobře), moc děkuji, byl to krásný zážitek po všech stránkách.

Mějte se moc hezky a ať Vás to baví a těší tak moc, jako mě potěšila Vaše masáž a setkání s tak zajímavou ženou, jakou jste. Krásný den Vám přeji.

MartinTantrickou masáž u slečny Lucie jsem dostala jako dárek od svého manžela. Věděla jsem, že mi tím chtěl udělat radost, dát mi dárek ve formě zajímavého prožitku. Byl si jistý, že se neurazím, že to "unesu". Přesto má prvotní reakce nebyla úplně wow. Tomu všemu odpovídalo mé naladění při příjezdu.

Musím přiznat, že mě moc nenadchla budova, ke které jsme přijeli. Čekala jsem intimní prostředí, domeček(?), ne polyfunkční budovu plnou kanceláří. Ex post vlastně nevím, jestli to bylo dobře nebo ne. Masáž byla natolik intimní, že mě ve finále budova skryla. Byla jsem anonymním návštěvníkem. Takže se nenechte odradit při vstupu.

Samotná místnost byla voňavá, tak akorát teploučká, s příjemnou hudbou a osvětlením. Se slečnou Lucií jsme si na chvilku sedly k čaji a příjemně si povykládaly. Ona o sobě, o masáži, já o tom, že se mi k ní vlastně vůbec nechtělo, že s tantrickou masáží nějakou zkušenost mám a že si nejsem jistá, co vůbec očekávám. Ujasnily jsme si, co ano a co ne. Odsouhlasily jsme si intenzitu masáže, výběr hudby a vybrala jsem si příjemnou vůni oleje. V místnosti je sprcha, takže jsem se šla osprchovat a okolo těla si uvázala šátek.

Celý rituál začal tím, že jsme se postavily naproti sobě a chvilku využily k naladění se na sebe. Nemám moc ráda spirituálno, neumím pracovat s dechem, takže jsem to vzala jako něco, co k tomu patří a poddala jsem se masérce. Po chvilce jsem si lehla na břicho a celý zázrak začal. Nejprve prostě masáž. Příjemná, každý kousek těla si užil své. Voňavá, teplá, intenzivní podle mých přání. Ruce slečny Lucie byly teploučké, chvilkama se hebkost mísila se vzrušujícím lehounkým škrábáním. Poté otočení se na břicho a masáž pokračovala. Rozhodla jsem se, že si ji opravdu užiju, bez zábran, bez hlavy plné přemýšlení. Několikrát jsem se sama přistihla, že jsem všechno z hlavy vypustila a věnuji se jen pocitům z doteků. Nakonec došlo i k masáži intimních míst. Vzrušení, uvolnění všech emocí, bez studu. Poté zklidnění, sprcha a čaj.

Bylo to šílené, ale v té krásné formě. Nevěřící Tomáš ve mně dostal na frak :-) Po předchozích zkušenostech smekám klobouk a říkám, že TAHLE SLEČNA VÍ, CO DĚLÁ. Jsem ráda, že jsem se o dojmy mohla podělit alespoň s manželem, protože ve svém okolí nemám nikoho, s kým o takto intImních záležitostech můžu mluvit.

Takže Lucie, mockrát děkuji a ať se vám daří. A všem, kteří váháte, ze srdce doporučuji. Nebude se vám dít nic, co byste nechtěli, pravidla si určujete sami.

PetraDobrý den Lucie

chtěl bych Vám poděkovat za nádherné zážitky, které jsem mohl s Vámi sdílet při Tantrické masáži. Oceňuji zejména úctu, něhu, lásku k tělu masírovaného, umění vcítit se do potřeb a momentální nálady .....měl jsem možnost Vás navštívit opakovaně a mohu jen doporučit. Byly to neskutečně krásné chvíle. Tantrických "masérek" je dnes poměrně hodně. Komu jde pouze o erotickou masáž jistě si vybere z řady nalíčených svádivých slečen na lákavých fotografiích -naučili se pohladit, nakoupily peříčka, ale z tantrického umění umějí pramálo.

Zážitek s Vámi, to rozproudění energií já osobně cítím třeba i 2 týdny po masáži - jde o něco výjimečného a pro mne například prožití několikanásobného vnitřního orgasmu kdy se ve Vás všechno chvěje, tělo se klepe jak v zimnici, je něco nevysvětlitelného, úžasného - je pravda asi se to nepovede hned na poprvé a každému, ale já Vám za tyto zážitky děkuji a těším se na setkání příště .

Váš Standa

Masáž u Lucky je symfonií hluboké empatie a pohlazení. Lucka se dokáže neuvěřitelně vcítit do potřeb a rozpoložení klienta a sáhnout přesně na ta místa, kde si paměť našeho těla uložila nevyřešené traumata a bolístky. Jemnými a vědomými doteky pomáhá vše dostat na povrch pro naše uvedomění. Následně léčí svou něhou a láskyplnou podporou. Mysl zapomíná, ale tělo ne. Moc doporučuji pro každého, kdo přichází se záměrem léčit něco konkrétního, třeba celkově napětí, neuvolněnost, neschopnost vypnout, chronické napětí v některé části těla, nebo naopak si chce jen tak užít chvilky velice příjemné zážitkové masáže.


R.

Luci,

vzpomínám na naše první setkání, kdy jsi hrála na krásný šamanský buben, tvé bubnování je užasné má rytmus, energetickou sílu, rozpouští napětí , přináší uvolnění a vnitřní klid. Tak jak hraješ, také masíruješ. Uvolnění, úleva od bolesti, vyrovnanost to je to co jsem prožila při masáži. Těším se na setkání. Děkuji

Jana

Jsem masérem již několik let a za tuto dobu mě masírovalo mnoho kolegů a kolegyň. Takže mě málo co překvapí, ale u Lucie jsem byl velice mile překvapen . Byl jsem u ní na vícero technik, ale ze všeho nejlepší je nechat ji volné pole působnosti a ona už Vám naservíruje přesně to co potřebujete. Její velice intuitivní , příjemný dotyk završený osobním avšak profesionálním přístupem je nejen úlevou pro tělo ale i pro duši. Mohu vřele doporučit, protože zde zažijete dosud nevídané zklidnení , odpočinek a harmonizaci celého těla. Kdo nezažil, nepochopí. Každý kdo má možnost by  měl masáž hned vyzkoušet . Přivítá Vás příjemně otevřená duše, s úsměvem na tváři, která svou práci zná a každému dá co v daný okamžik potřebuje. To je Lucie!


AdamTantra masáž

Když jsem mířil za Lůcou, která mě pozvala na tantrickou masáž, tak jsem netušil co mě čeká. Měl jsem strach, strach z neznáma, ale tušil jsem, že to bude prima zážitek. Neočekával jsem nic konkrétního, jen jsem v koutku duše věřil, že mi to pomůže, aniž bych v tu chvíli tušil jak.

S Lůcou jsme se několik let neviděli. Vzala mě do příjemného prostředí salonu, kde jsem se cítil jako doma. Popili jsme čajík a Lůca mi popsala průběh masáže. To už jsem byl celkem nervózní, prostě se blížil TEN okamžik, kdy propukne něco, do čeho jdu a o čem mám jen malý tušení.

Příprava - Lůca mě vybídne, abych se šel do koupelny svléknout a okolo pasu si zavázal šátek. Následně vcházím do červené místnosti, kde uprostřed leží červená matrace s polštářky, okolo hoří svíčky a výzdoba působí velmi příjemně. Hraje krásná uvolňující hudba a začíná první část uvolnění.

Stojíme proti sobě, hluboce se díváme do očí. Po krátké chvíli očního kontaktu ze mě Lůca začne doslova sundávat napětí, hladí mě po rukou a po těle, od shora dolu až po nohy. Obejde mě ze zadu a opře si moje tělo o svoje. Je to úžasný, uvolňující pocit, kdy veškeré napětí odchází. Následuje propojení, důvěra a odevzdání se. Hlavou mi sice občas lítají myšlenky, ale čím dál víc se věnuju vlastním pocitům.

V další části ulehám na matraci břichem dolů a následuje nádherná a příjemná masáž celého těla. Hraje hudba, užívám si každý dotek a pohyby energií v celém těle. Zaměřuji se na dech, celé to probíhá ve vlnách, chvíli intenzivní, chvíli hodně uvolňující a relaxační.

V poslední fází, probíhá masáž na zádech, doteky jsou intenzivní, hodně prohlubuji dech, začíná mě brnět celé tělo a končetiny, ruce se mi křivý do křeče, ale pocit je to úžasný. Energie stoupá neuvěřitelnou rychlostí a přelévá se přesně tak, jak Lůca masíruje, určuje směr a průběh.

Najednou se stane něco úžasného, veškerá energie z celého těla se nahrne do konečků prstů na rukách. Na každém prstu se zažehne bod o síle slunce. Z prstů mi najednou vyšlehnou paprsky, které míří do vesmíru. Celé to prožívám a vidím, paprsky míří na planety ve vesmíru, můžu se na ně napojit dle libosti, vystřídám jich desítky. Pociťuji krásný pocit souznění, obklopující vesmír, všechno co je okolo nás, co je v nás, je propojené. Je to nádherné uvědomění a prožití celé existence. 

Obrazy se mění, vidím oči, obličej, postavu, vidím vlastní srdce a v něm dívku, ženu, ke které chovám ty nejhlubší city. Tančí v mém srdci, usmívám se a tečou mi slzy radostí po tváři. Ta slza je tak krásně hřejivá, cítím každý milimetr, jak pomalu stéká dolů. 

Hraje krásná hudba, zaměřuji se na ni, stále dýchám jako o život. Zjeví se mi tvář, mladičká a nádherná tvář. Je to holčička, s krásnýma velikýma očima, je krásná, má dlouhé vlnité vlasy, směje se na mě. Je to moje holčička, vlastní dcera. Míhá se mi její tvář v průběhu několika let. Pociťuji skutečně obrovský pocit štěstí a radosti, pláču z tak krásného setkání.

Na konec vidím sebe, vidím dítě uvnitř mě. To dítě se choulí, je to malý chlapeček, jsem to já. Je mu zima, má strach a je mu smutno. Nikdo se o něj nestará, naopak je zanedbaný. Uvědomuju si, jak kašlu sám na sebe, dávám svému tělu pěkně zabrat. Brečím, je to rána, hluboké uvědomění chybějící sebelásky. Objímám chlapečka, ten začíná být šťastný, začíná se smát a tančit, směje se. Všechno bude v pořádku, jen když budu milovat sám sebe.
Masáž končí, ležím, mám zavřené oči a pomalu začínají přicházet myšlenky, nejdřív pomalu, sem tam nějaká přilétne a zase odejde pryč. Slyším pohyb Lůci okolo mě. Dávám si dlaně na obličej, otevírám oči do tmy. Sundávám dlaně, vidím Lůcu a hned ji musím obejmout. Skoro nemůžu mluvit. Jen děkuju a přehrávám si celý zážitek stále a stále dokola, chvíli se usmívám, chvíli brečím v objetí. 

Jak píšu tyto řádky a přehrávám si celý zážitek stále dokola a dokola, chce se mi opět brečet radostí. Děkuji za nádherný prožitek, poznání sebe sama, propojení vesmíru.  Děkuji Ti Lůco.

Tomáš