Jmenuji se Lucie...

V současné době nabízím masáže v Brně. Masážím se věnuji od roku 2012. Zhruba od svých 20 let jsem cítila touhu proniknout do světa masáží, doteku, komunikace s lidským tělem a komunikací se sebou samou. Absolvovala jsem základní rekvalifikační kurz, po kterém jsem následně nastoupila jako masérka do wellness, ve kterém jsem začala rozvíjet svou praxi. Zároveň jsem doplňovala své masérské vzdělání a navštěvovala další masážní kurzy, díky kterým jsem mohla obohatit své masáže o nové techniky a postupy. Zajímalo mě, jak víc prohloubit prožitek z masáže. Začala jsem se věnovat dechovým cvičením, navštěvovala semináře, zaměřené na práci s vlastní energíí. Současně jsem začala studovat tantrické masáže a uplatňovat tyto techniky v praxi a předávat je klientům. Zhruba po pěti letech praxe jsem cítila jakýsi zlom, kdy jsem chtěla vyzkoušet úplně jinou cestu. Dostala jsem se do armády ČR a krátce se pohybovala v této instituci, avšak brzy jsem si uvědomila, že tato cesta není pro mě, a že mi nevyhovuje. Rozhodla jsem se vrátit ke své práci a pokračovat v masážích. Cítím, že právě zde mohu uplatnit svůj potenciál, jít svou cestou a pomáhat mým klientům.

Mezi masážemi, kterými se zabývám, dominují zejména Relaxační a Tantrické masáže. Miluji dotek, protože mi dává možnost pomoci lidem objevit jejich tělo, emoce a sexualitu.

Mým hlavním záměrem je pomáhat lidem, kteří chtějí objevovat své emoce a svůj vnitřní svět skrze tělo. Věřím, že Tantrická masáž je pro tyto účely ideální metodou. Kromě praktikování tantrických masáží se stále vzdělávám a zkoumám různé metody, které mi umožňují poskytnout nejlepší služby svým klientům. Je pro mě důležité zdůraznit, že i když praktikuji tantrické masáže, nemám zájem o provozování erotických masáží. Tento druh masáží sice může být pro tělo příjemný, ale neposune ho do takové roviny, kam může dojít skrze Tantrickou masáž. Co je v mé práci důležité, je to, aby každý můj klient/ka měli k dispozici prostor pro objevování a uvolnění svých emocí a energií. Pokud máte zájem o Tantrickou masáž a hledáte způsob, jak se uvolnit a propojit se se svým vnitřním světem, ráda Vám nabídnu své služby a budu se těšit na naši společnou cestu objevování.

Ve své masérně přijímám jak ženy, tak i muže, bez rozdílu. Mým cílem je respektovat vaše hranice a uvolnit Vaše tělo od stresu a napětí. Moje masáže jsou individuálně přizpůsobené, abych mohla plně odpovědět na vaše potřeby a preference.

Pro ženy nabízím nejen tantrické masáže, ale také relaxační masáže, léčivý dotek nebo techniku vaginálního mapování, která jim pomůže uvolnit tělo a přijmout vlastní sexualitu. Pro muže mám připravené léčivé tantrické masáže, které jim mohou pomoci zvědomit tělo a posílit sebedůvěru.

Věřím, že masáže jsou účinným nástrojem pro osobní růst, a proto nabízím kurzy pro ty, kteří chtějí objevovat svou sexualitu a emoce a pracovat na sobě. Kurzy "Jak se dotýkat muže/ženy" a "Základy tantrické masáže" jsou navržené tak, aby vám pomohly získat nové znalosti a dovednosti v oblasti těla a sexuality.

Ráda Vám pomohu objevit sílu doteku, která může být velmi silným nástrojem pro léčení a osobní růst. Těším se na Vaši návštěvu a možnost sdílet s Vámi svou vášeň pro masáže a osobní rozvoj.

L.T.

Praxe:


Wellness Saunový Ráj Holice

Studio Dotek Duhy Hradec Králové

Masáže Alegría Pardubice

Estetické centrum To Well Brno

Infinit Brno Lesná

Tantra Studio Oslo/Norsko

+ vlastní praxe od roku 2014

Kurzy:


Rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže (Eduspa College)

Pokročilý výcvik pro sexuální koučky (Andrew Barnes)

Tantrické masáže, 11denní profesionální certifikovaný výcvik  (Škola umění milování)

Joni a Lingam (Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)

Vaginální mapování (Denisa a Richard)

Reiki I. stupeň (Ing. Petr Švec)

Baňkování (Improv)

Masáž lávovými kameny (Eduspa College)

Medová masáž (Eduspa College)

Breussova masáž (Eduspa College)

Reflexní masáž plosek nohou (Aloha Spa)

Masáž těhotných (Dexter Academy)

Manuální lymfodrenáž v regeneraci (Eduspa College)

Havajská masáž - Lomi Lomi (Eduspa College)

Havajská masáž - Lomi Lomi II. Stupeň (Ing. Petr Švec)

Thajská masáž (Masérská škola Mgr. Romana Šimáčka)