Intimní masáže

Masáž Lux Lucis

V této smyslné intuitivní masáži můžete najít propojení dvou skvělých technik - havajské masáže a masáže lávovými kameny. Pokud zvolíte tuto masáž opakovaně, většinou pocítíte pokaždé jiný prožitek, neboť i vaše naladění a vnímání se každou návštěvou mění. Masáž probíhá individuálně pro každého příjímajícího. Před masáží proběhne krátký rozhovor, kde mi sdělíte, s čím byste rádi pracovali, s jakým záměrem přicházíte a co byste rádi prožili. Nic z toho samozřejmě není povinné. Vše, co chcete i nechcete sdělit je jen na vás :) U této masáže je po dohodě možné pro muže zařadit i masáž prostaty

Masáž je vhodná:

- při vyčerpání a dlouhotrvajícímu napětí

- jste - li pravidelně vystavováni stresovým situacím

- nedaří se vám pustit kontrolu nad sebou i okolím

- chybí vám dotek a pozornost

* V letních měsících je vynechána masáž lávovými kameny. Je možné se domluvit na individuálním postupu masáže

Smyslná relaxační masáž

Hluboce relaxační masáž, která uvolní nahromaděný stres za pomoci éterického oleje Ylang Ylang. Harmonizační masáž celého těla začíná tlakovou masáží, zde navazujeme kontakt s tělem masírovaného a seznamujeme ho s naším dotekem. Následně pokračujeme olejovou masáží celého těla. Aroma ylang-ylang nám zajistí smyslnou vůni, která zintenzivní vnímání a prožitek celé masáže. Ylang Ylang se řadí mezi afrodiziaka, uklidňuje, harmonizuje, pomáhá při nespavosti, snižuje krevní tlak a uvolňuje svalové napětí.

Co je intimní masáž ?

Je intimní masáž to samé co erotická masáž? Smím se během masáže dotýkat masérky? Budu mít během masáže orgasmus?

Spoustu podobných dotazů vyvstanou klientům ve chvíli, kdy zahlédnou nadpis Intimní masáž. Mým záměrem je osvětlit tuto techniku a přiblížit, co při těchto masážích můžete očekávat a co nikoliv.

Když se řekne erotická masáž, představím si masérku spoře oděnou či nahou, masírující klienta dlaněmi, prsy, celým tělem. Klient opětuje dotyky masérce a umocňuje tak své vzrušení. V salonu s odvážnějšími masérkami může dojít i k samotnému pohlavnímu styku s klientem.

Pokud se řekne intimní masáž, celý název na mě působí jemněji, sofistikovaněji, propracovaněji. Vnímám tělo jako celek a snažím se s ním pracovat i tímto způsobem. Ve sportovních masážích rozlišujeme masáž horních končetin, dolních končetin, záda, krk. Tělo si rozpracujeme na části, kterým se následně věnujeme. Tento koncept je dobrý, nicméně mi v něm cosi chybělo. Hledala jsem způsob, jak se dá i tato masáž propojit.


Čím se ale odlišují intimní masáže od erotických? Bude to v první řadě přístup jak klienta, tak masérky. Masérka nemá zájem na tom, aby uspokojovala svého klienta vlastním tělem, jde ji o celkovou pohodu a uvolnění masírovaného. O to, aby měla prostor dát opravdovou masáž, neboť masáž je masáží právě proto, že plyne jedním směrem, nikoli oboustraně. V takovém případě by se klient objednával např. na erotické mazlení, popř. jinak nazvanou službu. (kterou salon Lux Lucis neposkytuje) Předem si ujasní, co klient nebo klientka od masáže očekává. Ve většině případů jde o relax, vypnutí, odpoutání se od starostí, vypuštění.

Masérka je při masáži oblečená, většinou nosí šátek, při sportovních a rekondičních masážích nosí volnější pohodlný oděv, neboť se jedná o dynamičtější techniku, při které by šátek překážel v pohybu.

Samotná intimní masáž? Jak jsem naznačila, nerada rozděluji tělo na díly, celá masáž je intimní nejen proto, že na lehátku jste nazí, dotýkám se vás po celém těle, ale i proto, že dovolujete sami sobě např. projevit své emoce (Více o emocích najdete brzy v sekci Tantrický rituál) Takto začíná vznikat intimita.