Intimní masáže

Co je intimní masáž?


Je intimní masáž to samé co erotická masáž? Smím se během masáže dotýkat masérky? Budu mít během masáže orgasmus?

Spoustu podobných dotazů vyvstanou klientům ve chvíli, kdy zahlédnou nadpis Intimní masáž. Mým záměrem je osvětlit tuto techniku a přiblížit, co při těchto masážích můžete očekávat a co nikoliv.


Když se řekne erotická masáž, představím si masérku spoře oděnou či nahou, masírující klienta dlaněmi, prsy, celým tělem. Klient opětuje dotyky masérce a umocňuje tak své vzrušení. V salonu s odvážnějšími masérkami může dojít i k samotnému pohlavnímu styku s klientem.

Pokud se řekne intimní masáž, celý název na mě působí jemněji, sofistikovaněji, propracovaněji. Vnímám tělo jako celek a snažím se s ním pracovat i tímto způsobem. Ve sportovních masážích rozlišujeme masáž horních končetin, dolních končetin, záda, krk. Tělo si rozpracujeme na části, kterým se následně věnujeme. Tento koncept je dobrý, nicméně mi v něm cosi chybělo. Hledala jsem způsob, jak se dá i tato masáž propojit.

V mé nabídce můžete najít Intimní rekondiční masáž, kde se věnuji propojení regenerační masáže svalstva a intimní masáže. Dále smyslnou relaxační masáž, jejímž cílem je celkové uvolnění těla za pomoci dlouhých tahů a navození vzrušení. Při těchto masážích není hlavním cílem dosažení orgasmu.

Čím se ale odlišují intimní masáže od erotických? Bude to v první řadě přístup jak klienta, tak masérky. Masérka nemá zájem na tom, aby uspokojovala svého klienta vlastním tělem, jde ji o celkovou pohodu a uvolnění masírovaného. O to, aby měla prostor dát opravdovou masáž, neboť masáž je masáží právě proto, že plyne jedním směrem, nikoli oboustraně. V takovém případě by se klient objednával např. na erotické mazlení, popř. jinak nazvanou službu. (kterou salon Lux Lucis neposkytuje) Předem si ujasní, co klient nebo klientka od masáže očekává. Ve většině případů jde o relax, vypnutí, odpoutání se od starostí, vypuštění.

Masérka je při masáži oblečená, většinou nosí šátek, při sportovních a rekondičních masážích nosí volnější pohodlný oděv, neboť se jedná o dynamičtější techniku, při které by šátek překážel v pohybu.

Samotná intimní masáž? Jak jsem naznačila, nerada rozděluji tělo na díly, celá masáž je intimní nejen proto, že na lehátku jste nazí, dotýkám se vás po celém těle, ale i proto, že dovolujete sami sobě např. projevit své emoce (Více o emocích najdete brzy v sekci Tantrický rituál) Takto začíná vznikat intimita.

NABÍDKA INTIMNÍCH MASÁŽÍ
Intimní rekondiční masáž

Velmi příjemná kombinace těchto dvou technik skládající se z klasické a intimní masáže zajistí uvolnění svalstva a následně celé psychiky. Pro kvalitní intimní masáž je nezbytné, abychom nepociťovali tenzi ve svalech, tato tenze by mohla být překážkou intimního prožitku. Masáž celého těla začínáme dolními končetinami zezadu, pokračujeme masáží hýždí a zad. Po otočení pokračujeme masáží horních končetin a hrudníku, dolních končetin a plynule přecházíme v intimní masáž, která velmi příjemně navazuje jemnými pomalými doteky. Tím dochází k dokonalému uvolnění celého těla. Masáž je vhodná pro ty, kteří mají rádi dynamický dotek v kombinaci s intimitou a vzrušením.


Smyslná relaxační masáž

Hluboce relaxační masáž, která uvolní nahromaděný stres za pomoci éterického oleje Ylang Ylang. Harmonizační masáž celého těla začíná tlakovou masáží, zde navazujeme kontakt s tělem masírovaného a seznamujeme ho s naším dotekem. Následně pokračujeme olejovou masáží celého těla. Aroma ylang-ylang nám zajistí smyslnou vůni, která zintenzivní vnímání a prožitek celé masáže. Ylang Ylang se řadí mezi afrodiziaka, uklidňuje, harmonizuje, pomáhá při nespavosti, snižuje krevní tlak a uvolňuje svalové napětí.

Při dvouhodinové masáži je zahrnuta masáž obličeje a hlavy, která je doporučována lidem trpící přemírou stresu.


Havajský rituál Lomi Lomi

Lomi Lomi neboli laskavé ruce je technika považována za perlu mezi masážemi. Filosofie této exotické masáže pochází z havajských ostrovů a jejím záměrem je navození celkové harmonie. Gró této masáže spočívá v použití předloktí, loktů, dlaní a prstů. Použitím dlouhých, táhlých a širokých hmatů přináší tato technika hluboké uvolnění svalstva a harmonizaci organismu. Jedná se o další z řad energetických masáží, která se přizpůsobuje potřebám klienta. Lze provést jako celistvou relaxační masáž nebo se zaměřit na případné bloky, které vznikly v těle.

Masáž je celotělová, energetizující, podporuje krevní oběh, zmírňuje bolesti hlavy a příznivě ovlivňuje lymfatický systém. Celé tělo se masíruje bio kokosovým olejem.

Po celý čas masáže se používají dlouhé, smyslné tahy, které nabijí celé tělo.

Závěrečná intimní masáž umocní tento zážitek na sto procent.