Intimní masáže

Co je intimní masáž ?

Je intimní masáž to samé co erotická masáž? Smím se během masáže dotýkat masérky? Budu mít během masáže orgasmus?

Spoustu podobných dotazů vyvstanou klientům ve chvíli, kdy zahlédnou nadpis Intimní masáž. Mým záměrem je osvětlit tuto techniku a přiblížit, co při těchto masážích můžete očekávat a co nikoliv.

❌ Když se řekne erotická masáž, představím si masérku spoře oděnou či nahou, masírující klienta dlaněmi, prsy, celým tělem. Klient opětuje dotyky masérce a umocňuje tak své vzrušení. V salonu s odvážnějšími masérkami může dojít i k samotnému pohlavnímu styku s klientem. Celá masáž je zaměřena především na fyzické vzrušení klienta. ❌

✅Pokud slyším intimní masáž, celý název na mě působí jemněji, sofistikovaněji, propracovaněji. Vnímám tělo jako celek a snažím se s ním pracovat i tímto způsobem. Ve sportovních masážích rozlišujeme masáž horních končetin, dolních končetin, záda, krk. Tělo si rozpracujeme na části, kterým se následně věnujeme. Tento koncept je dobrý, nicméně mi v něm cosi chybělo. Hledala jsem způsob, jak se dá i tato masáž propojit.


Čím se ale odlišují intimní masáže od erotických? Bude to v první řadě přístup jak klienta, tak masérky. Masérka nemá zájem na tom, aby uspokojovala svého klienta vlastním tělem, jde ji o celkovou pohodu a uvolnění masírovaného. O to, aby měla prostor dát opravdovou masáž, neboť masáž je masáží právě proto, že plyne jedním směrem, nikoli oboustraně. V takovém případě by se klient objednával např. na erotické mazlení, popř. jinak nazvanou službu. (kterou salon Lux Lucis neposkytuje) Předem si ujasní, co klient nebo klientka od masáže očekává. Ve většině případů jde o relax, vypnutí, odpoutání se od starostí, vypuštění.

Masérka je při masáži oblečená, většinou nosí šátek, při sportovních a rekondičních masážích nosí volnější pohodlný oděv, neboť se jedná o dynamičtější techniku, při které by šátek překážel v pohybu.

Samotná intimní masáž? Jak jsem naznačila, nerada rozděluji tělo na díly, celá masáž je intimní nejen proto, že na lehátku jste nazí, dotýkám se vás po celém těle, ale i proto, že dovolujete sami sobě např. projevit své emoce  Takto začíná vznikat intimita.


Z intimních masáží nabízím tyto varianty:

👉 Smyslná relaxační masáž

👉 Masáž prostaty

👉 Lingam masáž