Masáž Lux Lucis

celotělová intimní masáž kombinující ty nejlepší prvky

V této smyslné intuitivní masáži můžete najít propojení dvou skvělých technik - havajské masáže a masáže lávovými kameny. Pokud zvolíte tuto masáž opakovaně, většinou pocítíte pokaždé jiný prožitek, neboť i vaše naladění a vnímání se každou návštěvou mění. Masáž probíhá individuálně pro každého příjímajícího. Před masáží proběhne krátký rozhovor, kde mi sdělíte, s čím byste rádi pracovali, s jakým záměrem přicházíte a co byste rádi prožili. Nic z toho samozřejmě není povinné. Vše, co chcete i nechcete sdělit je jen na vás :)

*U této masáže je po dohodě možné pro muže zařadit masáž prostaty120 minutová intuitivní masáž Lux Lucis v sobě spojuje dva přístupy, které se navzájem doplňují a poskytují tak jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Havajská masáž Lomi Lomi a masáž Lávovými kameny jsou techniky, které se vyznačují nejenom hlubokou relaxací, ale také terapeutickými účinky pro tělo a mysl.

Proč je lepší si dát delší 120 minut masáž než 90 minutovou? Jednoduše proto, že větší časový rozsah nám umožní více se soustředit na jednotlivé části těla, lépe se uvolnit a prožít tak hlubší a intenzivnější zážitek. Dále také umožní masérce pracovat s větším prostorem pro techniky a většími detaily pro vaše uvolnění.

Intuitivní masáž je navíc přizpůsobená individuálně pro každého klienta. Před masáží probíhá krátký rozhovor, kde mi sdělíte své požadavky a přání.

Smyslné aroma esenciálních olejů podpoří relaxaci a prohloubí zážitek z této masáže. Tuto masáž mohou vyzkoušet jak muži, tak ženy, kteří touží po zklidnění mysli, posílení imunitního systému a revitalizaci svého těla.

Pokud si chcete odpočinout, vychutnat si hlubokou relaxaci a zároveň si dopřát terapeutické účinky pro vaše tělo a mysl, smyslná intuitivní masáž Lux Lucis je ideální volbou pro vás.

* V letních měsících je vynechána masáž lávovými kameny. Je možné se domluvit na individuálním postupu masáže