De armouring


V bezpečném, podpůrném prostředí se můžete doslova osvobodit od brnění, které se tvoří jako napětí a stres v těle, a začít probouzet kreativní sílu své vlastní neomezené energie sexuálního života.

Co je De - armouring?

Tantrické odzbrojování těla - jedná se o jemnou akupresurní techniku, která nám umožňuje vzdát se vzorců myšlení, jež stojí v cestě naší radosti ze života. Tyto vzorce se skládají z nevyřešeného sexuálního stresu, fyzického napětí, které následně vyvolává emocionální nerovnováhu. Pomocí De armouringu můžeme uvolnit staré, nevyjádřené emoce, které se kumulují v našem těle a blokují naši životní energii.

Přijímající přicházejí na sezení De armouringu, protože májí touhu uvolnit napětí ze svého těla - a tím uvolnit vzorce myšlení a chování, které jim již neslouží.

  • Sezení de armouringu je doporučováno opakovat 3x - 7x, podle povahy tématu, se kterým přicházíte
  • První sezení zahrnuje část konzultace, kdy je nutné se seznámit, vysvětlit průběh sezení a stanovit si hranice pro přijímajícího i dávajícího
  • De armouring může zahrnovat uvolnění spouštěcích bodů v těle pomocí fyzického tlaku. Ukáži Vám jednoduchý způsob, jak určit, jaká je vaše nejúčinnější úroveň tlaku.
  • Jako přijímající máte možnost být oblečeni nebo bez oblečení, vše záleží na vzájemné dohodě.
  • Po celou dobu sezení je dávající vždy oblečena. Při prvním sezení De armouringu jsou vždy uvolňovány spoušťové body v celém těle. (Obličej, hrudník, břicho, stehna, třísla)
  • Následná sezení mohou zahrnovat odzbrojení ženských nebo mužských genitálií a odzbrojení prostaty. Opět je vše na dohodě a vzájemné komunikaci.
  • Před sezením se doporučuje nejíst alespoň 2 hodiny. Po sezení je doporučeno pít hodně vody, aby se zmírnil proces detoxikace, který přirozeně nastává po každém sezení.

Během sezení Vás budu vést k používání dechu, zvuku a pohybu, abyste podpořili své tělo při uvolnění fyzického a emocionálního stresu.