De armouring


Mnoho duchovních a náboženských tradic obhajovalo popírání, útěk nebo nějaké transcendování těla za účelem získání duchovní výšky. Ale co když je tělo samo o sobě branou k vyššímu vědomí - a sexuální energie je kanálem pro duchovní blaženost, hojnost a prosperitu?

Během série sezení Tantric Body De-armouring (TBD) vám budou představeny klíče pro osvětlení vaší vlastní vibrační frekvence, abyste mohli vstoupit do radosti z probuzeného, ​​tělesného bytí. V bezpečném, podpůrném prostředí se můžete doslova osvobodit od brnění, které se tvoří jako napětí a stres v těle, a začít zažívat extatickou, kreativní sílu své vlastní neomezené energie sexuálního života.

Tantrické odzbrojení těla (TBD) nám umožňuje vzdát se vzorců myšlení, které snižují naši vibrační frekvenci a stojí v cestě naší plné účasti a radosti ze života. Tyto vzorce zadržování se skládají z nevyřešeného sexuálního stresu, odpovídající emocionální nerovnováhy a fyzického napětí, které vyvolává. Mnoho lidí si tato omezení nevědomky nese po celý život a přitom se diví, proč je tak těžké se za ně dostat. TBD nabízí jednoduché řešení, jak překonat starý cyklus neustálého "uzdravování sebe sama".

Přijímající přichází na sezení TBD, protože má touhu uvolnit napětí ze svého těla - a tím uvolnit vzorce myšlení a chování, které mu již neslouží.

Pro úspěšnou relace TBD musí existovat jasná komunikace a hranice mezi dárcem a příjemcem. Spojení a limity zkušeností během sezení jsou stanoveny prostřednictvím povolení a dohod.

Je nezbytné, aby na začátku relace jak dárce, tak příjemce věděli, jaké jsou limity a dohody pro relaci. To zahrnuje to, co jsou dárce i příjemce ochotni zažít během sezení na základě své záměrné touhy uvolnit potlačené emoce a tělesné napětí.

  • Vzhledem k transformační povaze TBD se důrazně doporučuje, aby byl přijímající připraven na sérii relací obvykle mezi 3 až 7 relacemi (to se může lišit).
  • První sezení je vždy mluvení, to je nezbytné, aby si dárce i přijímající mohli vytvořit vztah a aby dárce mohl podrobně vysvětlit všechny aspekty sezení TBD a začít stanovovat hranice a dohody pro pokračování sezení. Někdy je před zahájením relací TBD vyžadováno více přednášek nebo jiných přípravných sezení. To bude stanoveno na úvodním sezení. TBD může zahrnovat uvolnění spouštěcích bodů v těle pomocí fyzického tlaku. Ukáže se vám jednoduchý způsob, jak určit, jaká je vaše nejúčinnější úroveň tlaku.
  • Přijímající mají možnost být oblečeni nebo bez oblečení v závislosti na jejich úrovni pohodlí a na dárcích během sezení. Po celou dobu sezení TBD je dávající vždy plně oblečen. První relace TBD je vždy uvolnění spouštěcích bodů v celém těle. Progresivnější sezení mohou zahrnovat odzbrojení ženských nebo mužských genitálií a odzbrojení prostaty. Je důležité pochopit, že se nejedná o něco, co se musí stát a může se o tom diskutovat během probíhajících sezení na odzbrojení těla.· Před sezením TBD se doporučuje nejíst alespoň 2 hodiny před začátkem sezení a poté pít hodně vody, aby se zmírnil proces detoxikace, který přirozeně nastává po každém sezení.· Během sezení budete vedeni k používání dechu, zvuku a pohybu, abyste podpořili své tělo při uvolnění fyzického a emocionálního stresu.
Tantrické praktiky jsou cestou nejen k sexuální extázi a duchovnímu růstu, ale také ke zdraví, vitalitě vztahu a smyslu života. V našem společném čase připravíme naše tělo a nervový systém na generování stavů blaženosti s vysokými vibracemi jako platformu pro naši blaženost - a pro přístup k rozšířeným stavům vědomí. To podpoří účastníky v tom, aby opustili vědomí oběti a uvolnili zaseknuté vzorce - čímž se zlepší chemie mozku a probudí se spící kognitivní a intuitivní schopnosti.

TBD se nedoporučuje lidem s nevyřešenou historií emočního, fyzického nebo sexuálního zneužívání. Za tímto účelem se doporučuje vyhledat podporu u kvalifikovaného traumaterapeuta nebo jiného kvalifikovaného lékaře. Pokud si nejste jisti, doporučuje se vyhledat radu od kvalifikovaného lékaře, aby se ujistil, že jste připraveni přijímat sezení TBD.