Smyslná relaxační masáž

celotělová intimní relaxační masáž

Hluboce relaxační masáž, která uvolní nahromaděný stres za pomoci éterického oleje Ylang Ylang. Harmonizační masáž celého těla začíná tlakovou masáží, zde navazujeme kontakt s tělem masírovaného a seznamujeme ho s naším dotekem. Následně pokračujeme olejovou masáží celého těla. Aroma ylang-ylang nám zajistí smyslnou vůni, která zintenzivní vnímání a prožitek celé masáže. Ylang Ylang se řadí mezi afrodiziaka, uklidňuje, harmonizuje, pomáhá při nespavosti, snižuje krevní tlak a uvolňuje svalové napětí.


Smyslná relaxační masáž není jen o uvolnění svalového napětí, ale především o celkovém prožitku smyslového potěšení. Nabízím Vám celotělovou intimní masáž, která je navržena tak, aby Vás dokonale uvolnila a zlepšila Vaše fyzické i psychické zdraví. Ale pozor! Tato masáž, i přesto, že je intimní, není určena "pouze pro dosažení orgasmu", ale hlavním cílem je celkový prožitek vlastního těla.

V první části masáže se seznamuji s tělem masírovaného a navazuji s ním kontakt pomocí tlakové masáže. Poté pokračuji olejovou masáží celého těla s použitím éterického oleje Ylang Ylang. Tento olej Vám zajistí smyslnou vůni, která zintenzivní Vaše vnímání a prožitek celé masáže.


Při smyslné relaxační masáži jsou kromě těla zapojeny i další smysly, jako jsou vůně, světlo a hudba. Díky tomu se zvyšuje intenzita prožitku a celkové pohodlí.

Vyzdvihnout bychom mohli i fakt, že tato technika vychází z principů tantrické masáže, která se zaměřuje na harmonizaci těla, mysli a ducha. Tím se zvyšuje pocit celkového blaha a naplnění.

Smyslná relaxační masáž je vhodná pro všechny, kteří chtějí relaxovat, uvolnit se a načerpat novou energii. Je to skvělý způsob, jak si dopřát trochu času jen pro sebe a zapomenout na všechny starosti.