Celodenní masážní terapie


Pro mnoho lidí je hodinová nebo dvouhodinová masáž stále ještě krátkou relaxací a potřebovali by více času pro své tělo, uvolnění, opuštění všední rutiny. Nejednou jsem se při své práci setkala s prosbou, aby masáž mohla trvat ještě o několik chvil nebo dokonce hodin déle.

Celodenní masážní terapie vám nabízí návaznost několika technik určených pro relaxaci, uvolnění fyzického těla, uvolnění emočního napětí a možnost zažít i smyslné doteky tantrické masáže.

Ptáte se, zdali toho není na jeden den příliš? Celý program je rozvržen tak, aby byl dostatečný prostor pro Vaše úvodní sdílení a probrání toho, s čím přicházíte. Následuje první blok masáže, po kterém bude kratší pauza na občerstvení. Druhá technika bude vyžadovat delší přestávku, při které bude prostor pro utříbení pocitů, sdílení, malé občerstvení. Následuje třetí blok, ochutnávka tantrické masáže, kde si můžete vychutnat několik typů doteků po celém těle. Při této závěrečné masáži se mohou znásobit techniky předešlých masáží a zážitek bývá zpravidla silnější, než například u dvouhodinové tantrické masáže. Po ukončení třetí části programu bude opět prostor pro doznění, občerstvení, sprchu a zhodnocení celého dne.

Program celodenní masážní terapie tedy zahrnuje:

  • Úvodní rozhovor u čaje, čas pro vaše sdílení, sprcha
  • Relaxační masáž pro uvolnění fyzického těla
  • De - armouring (pokud máte o tuto techniku zájem)
  • Malé občerstvení
  • Ochutnávka Tantrické masáže
  • Odpočinek po masáži, sdílení a závěrečné zhodnocení dne