4 Ruční masáže4 RUČNÍ MASÁŽE


Čtyřruční masáže, někdy také označovány jako Královské masáže, jsou mezi masážními technikami velmi oblíbené pro svůj hluboce zklidňující účinek. Mozek zvládá v jednom okamžiku vnímat na těle zároveň dva body, pokud se přidá další nebo několi dalších bodů, mozek se začíná "ztrácet" a "vypíná". To přesně je záměrem 4 ručních masáží. Pustit kontrolu nad svým tělem a nechat se provázet hlubokou meditací. Pro mnoho lidí je pojem ztráta kontroly nepředstavitelný jev, který si nemohou nebo nechtějí dovolit, ale po absolvování tohoto prožitku jsou velmi zklidnění, naladění na své tělo a vděční za to, že dovolili své mysli na chvíli nekontrolovaně plynout.

4 ruční masáž přináší:

- zvýšenou citlivost a vnímavost vašemu tělu

-  prohloubené vnímání vlastních emocí

- dvojnásobnou "porci" doteku

- porozumění vlastní sexualitě

4 ruční masáž je celotělová olejová masáž zahrnující masáž intimních míst, není však podmínkou intimní partie do masáže zahrnovat. Před masáží probíhá krátký rozhovor, kde si své hranice dopředu ujasníme.

Těší se na Vás Lucie a Jana


Kdo je Jana?

Jana je masérka s více jak desetiletou praxí. Věnovala se masážím klasickým, relaxačním, v poslední době se věnuje zejméná Thajské jógové masáži. Překvapí vás svou pečlivostí a vnímavostí. Má příjemně jemný, ale zároveň pevný a stabilní dotek, který ocení každý milovník masáží.

Více info o Janě a jejich masážích naleznete na stránkách: www.meridijany.czAhoj Lucko a Jano, chtěl jsem Vám oběma poděkovat za skvělou čtyřruční masáž. Velmi dobrý dojem na mě udělala velmi přátelská atmosféra, která panovala od prvního podání ruky až po naše rozloučení. U vlastní masáže se mi líbilo rozdělení na zdravotní a intimní část. Musím uznat, že ač se nezdáte, umíte obě pěkně zabrat, což je moc dobře. Vaše synchronizované pohyby byly skvělé. Ještě více jsem si je užil při intimmní části masáže. Ta sehranost, vzájemné doplňování se a jistá míra příjemného trápení byla naprosto úžasná. Bylo to jako ve snu, který bohužel skončil. Velmi jsem si to užil a moc rád návštěvu u Vás zopakuji. Ještě jednou děkuji, mějte se krásně a brzy určitě na viděnou.

Marek

Janka a Lucka ahojte. Ešte stále si niekde tam...hlboko užívam masáž, ktorú som za posledných 50 rokov nezažil. Kto ešte u dievčat nebol na masáži, prišiel o veľa.

František

Ahoj všem. Těm, kdo chtějí prožít něco báječného a udělat zároveň něco i pro svoji duši a zažít spoustu skvělých pocitů, které vás naplní od hlavy až k patě. Nejsou to kolotoče, co znáte, ale hlava se vám zatočí ze spousty pocitů, které zažijete při masáži s děvčaty, které moc dobře ví, co dělají a dávají ze sebe do toho vše, aby se vám odcházelo s pocitem, který nikde nenajdete a nezažijete. Přesně s takovým pocitem jsem odcházel i já a myslím, že i spousty dalších. Lucka s Jaňul ve vás dokáží probudit úplně vše i to o čem ani sami nevíte, co ve vás kdesi hluboko dříme, takový obrovský koktejl prožitků, pocitů, úlevy a síly , co prožijete během chvilky pod rukama plné energie, kterou do vás vpálí, tak to opravdu, opravdu nikde nezažijete. Díky tobě, Luci i Jani, za duši a tělu lahodící masáž a skvělým prožitkům, které bohužel nejsou dlouhotrvající, ale zase na druhou stranu alespoň vím, ke komu se mám pro tyto prožitky vrátit a znovu si na vlastní kůži prožít.

Radek