4 Ruční masáže4 RUČNÍ MASÁŽE


Čtyřruční masáže, někdy také označovány jako Královské masáže, jsou mezi masážními technikami velmi oblíbené pro svůj hluboce zklidňující účinek. Mozek zvládá v jednom okamžiku vnímat na těle zároveň dva body, pokud se přidá další nebo několi dalších bodů, mozek se začíná "ztrácet" a "vypíná". To přesně je záměrem 4 ručních masáží. Pustit kontrolu nad svým tělem a nechat se provázet hlubokou meditací. Pro mnoho lidí je pojem ztráta kontroly nepředstavitelný jev, který si nemohou nebo nechtějí dovolit, ale po absolvování tohoto prožitku jsou velmi zklidnění, naladění na své tělo a vděční za to, že dovolili své mysli na chvíli nekontrolovaně plynout.

4 ruční masáž přináší:

- zvýšenou citlivost a vnímavost vašemu tělu

-  prohloubené vnímání vlastních emocí

- dvojnásobnou "porci" doteku

- porozumění vlastní sexualitě

4 ruční masáž je celotělová olejová masáž zahrnující masáž intimních míst, není však podmínkou intimní partie do masáže zahrnovat. Před masáží probíhá krátký rozhovor, kde si své hranice dopředu ujasníme.

Těší se na Vás Lucie a Jana


Kdo je Jana?

Jana je masérka s více jak desetiletou praxí. Věnovala se masážím klasickým, relaxačním, v poslední době se věnuje zejméná Thajské jógové masáži. Překvapí vás svou pečlivostí a vnímavostí. Má příjemně jemný, ale zároveň pevný a stabilní dotek, který ocení každý milovník masáží.

Více info o Janě a jejich masážích naleznete na stránkách: www.meridijany.cz